+ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΡΟΣΚΥΝΗΣΕΩΣ
Δημοσιεύτηκε: 23 ΜΑΡΤΙΟΥ, 2009

+ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΣΩΜΑΤΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΔΩΔ/ΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΘΗΝΩΝ-ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Δημοσιεύτηκε: 19 ΜΑΡΤΙΟΥ, 2009

+ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ "ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ" ΠΡΟΣ ΤΗΝ Ι.ΜΗΤΡΟΠΟΛΗ ΜΑΣ
Δημοσιεύτηκε: 10 ΜΑΡΤΙΟΥ, 2009

+ ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ ΑΓΙΩΝ ΤΕΣΣΑΡΑΚΟΝΤΑ ΜΑΡΤΥΡΩΝ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2009

+ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΗΣ ΟΡΘΟΔΟΞΙΑΣ 8 ΜΑΡΤΙΟΥ 2009

+ ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ ΕΝΣΩΜΑΤΩΣΕΩΣ ΤΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ 2009
Δημοσιεύτηκε: 9 ΜΑΡΤΙΟΥ, 2009

+ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΔΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΝ ΤΟΥ ΣΤΙΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΙΕΡΑΣ ΣΥΝΟΔΟΥ ΤΟΥ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟΥ ΠΑΤΡΙΑΡΧΕΙΟΥ

+ Ο ΕΣΠΕΡΙΝΟΣ ΤΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΜΝΟ
Δημοσιεύτηκε: 5 ΜΑΡΤΙΟΥ, 2009

+ ΜΗΝΥΜΑ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟΥ ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ Κ.Κ.ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ 61Η ΕΠΕΤΕΙΟ ΤΗΣ 7ΗΣ ΜΑΡΤΙΟΥ

+ ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ ΟΣΙΟΥ ΙΩΝΑ ΤΟΥ ΛΕΡΙΟΥ
Δημοσιεύτηκε: 3 ΜΑΡΤΙΟΥ, 2009

+ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ ΔΙΑ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΗΝ ΝΕΟΥ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΚΩΟΥ
Δημοσιεύτηκε: 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 2009

+ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΚΟΙΝΟΤΗΤΟΣ ΑΓΑΘΟΝΗΣΙΟΥ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΘΡΩΠΙΣΤΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ
Δημοσιεύτηκε: 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 2009

+ ΛΟΓΟΣ ΚΑΤΗΧΗΤΗΡΙΟΣ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟΥ ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ Κ.Κ.ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΕΠΙ ΤΗ ΕΝΑΡΞΕΙ ΤΗΣ ΑΓΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΗΣ ΤΕΣΣΑΡΑΚΟΣΤΗΣ
Δημοσιεύτηκε: 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ, 2009

+ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ