+ ΓΙΟΡΤΗ ΛΗΞΗΣ ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΩΝ ΕΝΟΡΙΑΣ ΑΓ.ΤΕΣΣΑΡΑΚΟΝΤΑ ΑΛΙΝΤΩΝ ΛΕΡΟΥ
Δημοσιεύτηκε: 9 ΙΟΥΝΙΟΥ, 2009

+ ΜΗΝΥΜΑ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟΥ ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ Κ.Κ.ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
Δημοσιεύτηκε: 5 ΙΟΥΝΙΟΥ, 2009

+ ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ 2009
Δημοσιεύτηκε: 3 ΙΟΥΝΙΟΥ, 2009

+ ΕΥΧΕΣ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟΥ ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ ΔΙΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΣΤΗΡΙΑ ΤΟΥ ΜΗΤΡΟΠΟΛΙΤΟΥ ΜΑΣ
Δημοσιεύτηκε: 3 ΙΟΥΝΙΟΥ, 2009

+ ΜΠΕΛΛΕΝΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ 1956-2006 ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ Ι.ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ ΣΤΗ ΛΕΡΟ
Δημοσιεύτηκε: 1 ΙΟΥΝΙΟΥ, 2009

+ ΕΟΡΤΗ ΤΗΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ